wis-13
Po wielu miesiącach oczekiwania na decyzję Członków Kapituły, nasza szkoła z rąk Zastępcy Prezydenta m.st. Warszawy, pana Włodzimierza Paszyńskiego otrzymała Certyfikat WARS i SAWA (szkolny program wspierania uzdolnionych). Wręczenie Certyfikatów Prezydenta m.st. Warszawy odbyło się 28 października w Centrum Nauki Kopernik. W spotkaniu z panem Włodzimierzem Paszyńskim, panią Joanną Gospodarczyk, dyrektorem Biura Edukacji Urzędu m.st. Warszawy oraz Członkami Kapituły wzięli udział Dyrekcja naszego gimnazjum, pani Ewa Kalińska i pani Agnieszka Grzebała, lider szkolnego zespołu wspierania uzdolnionych, pani Natalia Hukowska oraz reprezentant społeczności szkolnej, Dawid Wirtek z klasy IIc. Uroczystość uświetnił pokaz popularnonaukowy dotyczący muzyki.
 
Ogromnie się cieszmy!!! 
 
wis-10  wis-7  wis-12  wis-11
 
-----------------------------------------------------------------------------------------
 
 

 

 


 

 

 

 

EFS

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Początek strony